Emin Yaldız Metalurji

Kurumsal

Emin Döküm 1994 yılında pik döküm dökümhanesi olarak kurulmuştur. O günden bu yana büyümesini sürdüren firmamız 2002 yılında 2. Fabrika 2010 yılında ise 3. Fabrika yerine taşınmıştır. Şu anda 5000 m2 kapalı olmak üzere toplamda 15000 m2 alanda çalışmakta olup çoğunluğu sfero döküm olmak üzere sfero ve pik dökümhanesi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Emin döküm büyümesini sürdürürken kendisine sürekli yeni hedefler koyarak yatırımlarını devam ettirmiş müşteri istek ve taleplerine yerinde zamanında kaliteli ve sürdürülebilir şekilde cevap vermiştir. Çeşitli sektörlere sfero ve pik döküm döken firmamız herhangi bir sektör ayrımı yapmadan tek parça orta ve tek parça büyük döküm ürünlerde uzmanlaşmayı seçip bu yönde yatırımlar yapmıştır. Tek parça 80 kg dan 6000 kg kadar sfero ve pik döküm yapabilen firmamız gelecekte hedeflediği yatırımlarıyla tek parça 20 ton döküm dökebilmeyi planlamaktadır.

Şirketimiz; verimli çalışma, kaliteli ve çeşitli ürün, hızlı hizmet, müşteri odaklı yaklaşımını geliştirerek firmamızı gelecek nesillere taşımak ve sürdürülebilir bir çalışma ortamı içerisinde büyümeyi ve gelişim sağlamayı kendine misyon olarak belirlemiştir.